Kniha návštěv

Ahoj,

koukni na:
a taky:

Je tam spousta slev, snad úplně na všechno :-D

Datum: 16.06.2011

Vložil: Vojkůvka Petr

Titulek: pravidla banbingtonu

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat,kde bych mohl na netu najít pravidla ke hře banbington.jendá se o rozměry hřiště výška sítě,pravidla podávání apd.Předem děkuji za odpověd na email:
vojkůvka.petr(zav.)vvm-ipso.cz

Datum: 07.06.2012

Vložil: Jiri prochazka

Titulek: Re: pravidla banbingtonu

Rozmer hriste na banbington

Datum: 23.10.2010

Vložil: rekreační hráč

Titulek: Badminton

Dobrý den taky by mě to zajíma,rozjede se hraní badmintonu v Orlovně?

Datum: 12.12.2010

Vložil: webmaster

Titulek: Re: Badminton

Dobrý den rekreační hráči,

badminton by se na orlovně rozjet mohl avšak musel by k němu být dostatečný počet zájemců, kteří by se nejprve sešli na informační schůzce.

Žádný skutečně vážný zájemce se doposud nenašel.

Datum: 26.07.2010

Vložil: fanda

Titulek: Badminton

zdravím ,povedlo se vám realizovat nový sport ve slavičíně na Orlovně(Badminton)?

Datum: 17.06.2009

Titulek: Upresneni k situaci v zenskem fotbalu - sezona 2009/2010

Osobne jsem mluvil s panem Sindelarem z OFS Zlin, ktery mne informoval , ze zalezi na tom ,kolik tymu se prihlasi, nebot byly zprisneny podminky a pravidla i pro 3.ligu zen. V kratkosti vam mohu potvrdit, ze za techto stanovenych podminek , coz je hlavne vlastni hriste, nebo hriste klubu, ktery ruci za to, ze prihlasene druzstvo soutez dohraje a neodstoupi ze souteze v prubehu sezony. Pravdepodobne budou otevreny skupiny sever a jih MSDZ . Pokud mam informace , ze souteze, kterou jste hraly se prihlasily tymy SK Breznice, Bohuslavice(pod nazvem Brezuvky), DFC Tichov (Brumov), Nezdenice o dalsich nevim. Pokud se chcete prihlasit , tak to dobre zvazte a vyzadejte si informace na OFS Zlin. Zdravi Vas Fanda ze Breznice.

Datum: 18.06.2009

Vložil: webmaster

Titulek: Re: Upresneni k situaci v zenskem fotbalu - sezona 2009/2010

vážený Fando, celou situaci jsme dnes velmi podrobně prodiskutovali s hlavním trenérem a shodli jsme se na tom, že přihláška do 3. ligy žen bude podána a pro zabezpečení další sezony uděláme maximum.

Pokud znáte přesnější podmínky a pravidla, včetně aktuálního vývoje, informujte mě prosím na našem e-mailu.

Naopak pokud my se něco dozvíme, rád Vám tyto informace poskytnu.

Datum: 20.06.2009

Titulek: Re: Re: Upresneni k situaci v zenskem fotbalu - sezona 2009/2010

Jsem velmi potesen vasi zpravou, mam uprimnou radost z toho, ze jste se rozhodli pokracovat ve vasi narocne a obetave praci a nevzdali to, nebot si myslim, ze to jenom prospeje popularizaci zenskeho fotbalu a hlavne funcionari na vyssich mistech si konecne uvedomi, ze devcata hraji pro radost a ne pro penize. Ty penize by naopak meli podle meho nazoru usetrit klubum tim, ze je budou v jejich usili podporovat. No nejak jsem se zakecal, ale slibuji vam, ze pokud budu vedet neco blizsiho dam vam vedet. Zdravi vas FANDA z Breznice.

Datum: 10.06.2009

Titulek: Informace o soutezi v kopane zen 2009/2010

Vyjadrete se k situaci, ktera nastala po jednani VV OFS Zlin z 5.6.2009, ktery zrusil soutez zen v kopane pro sezonu 2009/2010 v tom rozsahu jak se hrala v sezone 2008/2009. Informujte se na OFS Zlin u p. Sindelare. Jinak dejte vedet vase stanovisko, aby se mohla vznikla situace resit. Pro vasi informaci , muzete se prihlasit do 3.ligy , kde zatim podaly prihlasku tymy Breznice a Bohuslavic. Bylo by potreba, aby se ve Zlinskem kraji prihlasilo, alespon 8 tymu, aby se neco dalo podniknout pro zachranu teto souteze. Fotbalu zdar!

Orel jednota Slavičín

Osvobození 248